ZÁBAVA

V průběhu turnaje pro děti a i pro vás trenéry a doprovod tradičně připravíme bohatý doprovodný program.

Páteční večer bude patřit dospělým, pro které bude cca od 20:00 připraveno společenské posezení s rautem v našem turnajovém stanu...:-)

Sobota bude naopak patřit dětem, pro které budou v průběhu odpoledne a podvečeru připraveny nafukovací atrakce a na večer chystáme atraktivní vystoupení pro zpestření programu. Můžete se těšit na bubenickou show skupiny ARIES a fire show skupiny Light&Fireshow Playmen!

V průběhu dne bude navíc připravena prezentace techniky Policie ČR a děti si budou moci osvojit principy první pomoci ve stánku Českého červeného kříže.

Další možnosti zábavy během pobytu v Liberci najdete v tipech níže. ↓↓↓

CENTRUM BABYLON LIBEREC

V Centru Babylon Liberec můžete navštívit hned několik zajímavých atrakcí pro děti, ve většině z nich je možné uplatnit skupinovou slevu na vstup, případně balíček služeb.

Aquapark BABYLON - jeden z největších krytých aquaparků v ČR. Základní ceník k nahlédnutí ZDE. V pátek je možné využít výhodnou kombinaci balíčku Aquapark a iQLANDIA za velmi výhodnou cenu. Více informací ZDE.

iQLANDIA - zábavná a zároveň vzdělávací expozice, zvýhodněné skupinové ceny ZDE.

iQPARK - zábavně-naučné centrum, vhodné pro menší i větší děti. Podrobnosti ZDE.

Lunapark - malá Matějská pouť pod střechou...:-) Zvýhodněné skupinové ceny ZDE.


Bazén Liberec

V libereckém bazénu najdou děti mnoho zábavy, Dva dlouhé tobogány, širokou skluzavku, dětský a plavecký bazén, vířivky a parní komoru. Vstupné je velmi přijatelné. Podrobnosti ZDE.

Zoologická zahrada

Pokud vaše děti zajímá exkurze do světa zvířat, liberecká zoologická zahrada bude to správné místo. Více info ZDE. Lze zkombinovat s návštěvou Severočeského muzea, které je nově zrekonstruované a nabízí interaktivní expozice (více info ZDE) nebo s Botanickou zahradou (více info ZDE).