ZÁBAVA

V průběhu turnaje pro děti a i pro vás trenéry a doprovod tradičně připravíme bohatý doprovodný program.

Páteční večer bude patřit dospělým, pro které bude cca od 20:00 připraveno společné posezení s rautem v našem turnajovém stanu...:-)

Sobota bude naopak patřit dětem. Během odpoledne i večera bude pro děti připravena aréna nafukovacích atrakcí, na kterých se bohatě vyřádí. 

Během dne proběhne ukázka techniky Policie ČR - měla by být k dispozici dálniční motorka, standardní vozidlo policie a sledovací vozidlo vybavené termovizí.

Zlatým hřebem večera pak bude FIRE SHOW!

Další možnosti zábavy během pobytu v Liberci najdete v tipech níže. ↓↓↓

CENTRUM BABYLON LIBEREC

V Centru Babylon Liberec můžete navštívit hned několik zajímavých atrakcí pro děti, ve většině z nich je možné uplatnit skupinovou slevu na vstup, případně balíček služeb.

Aquapark BABYLON - jeden z největších krytých aquaparků v ČR. Základní ceník k nahlédnutí ZDE. V pátek je možné využít výhodnou kombinaci balíčku Aquapark a iQLANDIA za velmi výhodnou cenu. Více informací ZDE.

iQLANDIA - zábavná a zároveň vzdělávací expozice, zvýhodněné skupinové ceny ZDE.

iQPARK - zábavně-naučné centrum, vhodné pro menší i větší děti. Podrobnosti ZDE.

Lunapark - malá Matějská pouť pod střechou...:-) Zvýhodněné skupinové ceny ZDE.


Bazén Liberec

V letošním roce liberecký bazén bohužel nenavštívíte, jelikož začala generální rekonstrukce. Bude však možné se opět domluvit na návštěvě bazénu a sauny přímo v areál ZŠ Dobiášova.

Zoologická zahrada

Pokud vaše děti zajímá exkurze do světa zvířat, liberecká zoologická zahrada bude to správné místo. Více info ZDE. Lze zkombinovat s návštěvou Severočeského muzea, které je nově zrekonstruované a nabízí interaktivní expozice (více info ZDE) nebo s Botanickou zahradou (více info ZDE).