Herní systém turnaje

Zápasy se hrají systémem 6+1 na třech venkovních hřištích s umělým povrchem (2 x polytan a 1x umělá tráva). V neděli dopoledne je vložen miniturnaj 4+1 pro menší a méně zkušené účastníky.

Věková kateogrie

Minižáci a minižákyně - ročníky 2008 a mladší

Garantovaný počet zápasů během turnaje

  • 1. hrací den turnaje - 6 zápasů
  • 2. hrací den turnaje - 3 - 4 zápasy
  • 3. hrací den - 1 - 2 zápasy

Sportovní info

Hrací systém turnaje garantuje odehrání minimálně 10 zápasů za celý turnaj. Utkání základních skupin se hrají 2 x 8 minut. Utkání nadstavbové části se hrají 2 x 10 minut.

Základní skupiny

28 družstev je rozlosováno do 4 základních skupin, kde se hraje systémem  každý s každým. Každé družstvo zde sehraje 6 utkání. Podle umístění  družstva postupují do nadstavbové části.

Nadstavbová část o 1. - 16. místo

Družstva umístěná v základních skupinách na 1. až 4. místě postupují podle klíče do dvou nadstavbových skupin E a F, kde se utkají systémem každý s  každým. Započítávají se dosažené výsledky mezi soupeři ze stejné  základní skupiny.

Družstva umístěná na 1. a 2. místě ve skupinách "E" a "F"postupují do semifinále. Vítězové semifinále postupují do finále o 1. místo. Poražení semifinále hrají o 3. místo.

Družstva umístěná na 3. až 8. místě skupin "E" a "F" hrají o celkové umístění v  turnaji, tedy o 5., 7., 9., 11., 13. a 15. místo.

Nadstavbová část o 17. - 28. místo

Družstva umístěná v základních skupinách na 5. a 6. (7.) místě se nalosují do skupiny G a H a hrají stanoveným systémem o celkové 17. - 28. místo.