HERNÍ SYSTÉM

Herní systém turnaje

Zápasy se hrají systémem 6+1 na třech venkovních hřištích s umělým povrchem (2 x polytan a 1x umělá tráva). V neděli dopoledne je vložen miniturnaj 4+1 pro menší a méně zkušené účastníky.

Celý turnaj se hraje na branky se sníženými břevny (o 20cm).

Věková kategorie

ročníky 2013 a mladší

hrají kluci, holky nebo smíšená družstva

Garantovaný počet zápasů během turnaje

  • Základní skupina - 6 zápasů (1. hrací den + dopoledne 2. hrací den)
  • Nadstavbová skupina - 3 - 4 zápasy (2. hrací den)
  • Utkání o umístění - 1 - 2 zápasy (3. hrací den)

Sportovní info

Hrací systém turnaje garantuje odehrání minimálně 10 zápasů za celý turnaj. Utkání základních skupin se hrají 2 x 8 minut. Utkání nadstavbové části a v zápasech o umístění se hrají 2 x 10 minut.

Základní skupiny

28 družstev je rozlosováno do 4 základních skupin, kde se hraje systémem každý s každým. Každé družstvo zde sehraje 6 utkání. Skupiny A a B hrají cca od 9:30 do 15:30, skupiny C a D cca od 12:30 do 19:00 hodin. Většina drusžtev odehraje poslední zápas základní skupiny v sobotu. Nalosování bude provedeno s ohledem na plánované příjezdy družstev. Podle umístění družstva postupují do nadstavbové části.

Nadstavbová část o 1. - 16. místo

Družstva umístěná v základních skupinách na 1. až 4. místě postupují podle klíče do dvou nadstavbových skupin E a F, kde se utkají systémem každý s každým. Započítávají se dosažené výsledky mezi soupeři ze stejné základní skupiny.

Družstva umístěná na 1. a 2. místě ve skupinách "E" a "F"postupují do semifinále. Vítězové semifinále postupují do finále o 1. místo. Poražení semifinále hrají o 3. místo.

Družstva umístěná na 3. až 8. místě skupin "E" a "F" hrají o celkové umístění v turnaji, tedy o 5., 7., 9., 11., 13. a 15. místo.

Nadstavbová část o 17. - 28. místo

Družstva umístěná v základních skupinách na 5. - 7. místě se nalosují do skupiny G a H a hrají stanoveným systémem o celkové 17. - 28. místo.