Úspěný ročník je za námi...:-)

V neděli 17. června skončil 18. ročník turnaje MegaMini Liberec. Bez jakýchkoli pochyb se zařadí mezi nejúspěšnější ročníky.

Organizačně byl turnaj tradičně dobře připraven, nevzniknul žádný problém. I počasí nám letos přálo a celkem netradičně v Liberci celé tři dny nepršelo...:-)

Během turnaje se odehrálo celkem 138 utkání, bylo vstřeleno více než 2.000 branek. Vítězem letošního ročníku se stalo družstvo Lokomotiva Louny, které ve finále porazilo Duklu Praha. Třetí místo obsadil HBC Jičín, který zdolal těsně Chodov Praha. Tento výsledek byl ovlivněn i férovým činem hráč Chodova - Jakuba Uhlíka, který za nerozhodného stavu těsně před koncem přiznal svojí teč míče do autu, opravil rozhodnutí rozhodčích a přispěl tím k vítězství Jičína. Za tento čin poprávu obdržel trofej Fair play celého turnaje.

Pro děti byl připraven i bohatý doprovodný program. Během celé soboty si děti užily obří nafukovací skluzavku, malování na obličej a tetování. Večer pak bylo připraveno společné opékání buřtů u táboráku, vystoupení freestyle fotbalisty a na závěr ohnivá a pyrotechniská show.

Během turnaje jsme také vybírali na sbírku pro Elišku a Matyáška. Za každý vstřelený gól se na sbírku přidaly 3 koruny, hráčio Jablonce nad Nisou přispěli 10.000,- Kč, dorostenci Liberec Handball ze své rozlučkové kasy přidali 6.500,- Kč a do turnajové pokladničky se vybralo přes 14.000,- Kč. Celkem jsme tak společně na sbírku přispěli více než 37.000,- Kč, všem moc děkujeme!

Celkově tedy turnaj i dle ohlasů návštěvníků dopadnul skvěle a už teď se budeme těšit na viděnou za rok zase v Liberci!