Poděkování za skvělý turnaj!

Vážení přátelé,

Před pár týdny jsem Vám sliboval, že se můžete těšit na krásný turnaj ve městě pod Ještědem. V tu dobu jsem doufal, že to tak bude, že se vše podaří. Bude dobré počasí, dobrá nálada, dostatek jídla a pití a hlavně že děti i vy trenéři budete spokojení.
 
Dnes si troufám říct, že jsme vás v Liberci snad nezklamali a podle mnoha vašich reakcí věřím, že jste s námi prožili opravdu krásný, házenkářský, slunečný a hlavně pohodový víkend. Z našeho pohledu se jednalo o jeden z nejvíce povedených, možná i nejlepších ročníků turnaje. Přídomek jubilejní opravdu dostál své významnosti.
 
Díky všem organizátorům - zapisovatelům u stolků, klukům v kancelářích, maminkám ve stánku, kuchařek v kuchyni, rozhodčích, zdravotnicím, vstřícnému školníkovi Tomášovi a mnoha dalších jste se u nás snad měli dobře. A nesmím zapomenout na naše kluky hlasatele, ze kterých se v průběhu turnaje stali profi animátoři a i přes velmi horké počasí si se všemi účastníky vystřihli nejednu písničku a dokonce i tanečky...:-)
 
Chtěl bych vám všem chtěl moc poděkovat, že jste velkou měrou přispěli k hladkému a pohodovému průběhu turnaje, byli jste přátelští a milí, v naprosté většině jste dodržovali pravidla fair-play a prostě jste pomohli udělat z tohoto turnaje fantastickou událost!
 
Ještě jednou velké díky vám všem, trenérům, dětem a rodičům, užijte si prázdniny a za rok se budeme těšit na další ročník s vámi!...:-)
 
Mějte se krásně a házené zdar!
 
Za všechny organizátory
 
Matěj