Doprovodný program

Jako každý rok pro Vás připravujeme bohatý doprovodný program. Detaily programu přímo v areálu turnaje budou zveřejňovány průběžně, ale určitě se máte na co těšit...:-) V průběhu celého turnaje můžete navštívit Centrum Babylon, plavecký bazén, libereckou ZOO nebo Dinopark.

Pátek 17. 6. 2022

V pátek večer bude připraveno společné posezení s bohatým rautem pro trenéry, vedoucí a dospělý doprovod přímo v areálu turnaje na ZŠ Dobiášova.

Sobota 18. 6. 2022 - Celodenní program pro děti i dospělé

Sobotní program bude patřit dětem. 

Nafukovací atrakce - během dne budou v areálu pro děti připraveny nafukovací atrakce, klasický skákací hrad a speciální velká překážková dráha, na které budou moci děti vyzkoušet svoje dovednosti.

Ukázka techniky Policie ČR - v sobotu kolem oběda bude v arálu ukázka vybavení Policie ČR. Děti (i dospělí...:-) ) budou mít možnost si zblízka prohlédnout například motorky silniční policie, čtyřkolku cizinecké policie nebo se dozvědět něco o práci psovoda cizinecké policie. 

Společné opékání buřtů - večer společně zapálíme táborák a děti od nás dostanou buřty na opékání. Kdo má z trenérů kytaru, určitě jí zabalte s sebou a můžeme si s dětmi zazpívat nějaké táborákové hity...:-)

Exhibice Trial show - ve večerních hodinách vystoupí přímo v areálu turnaje 10-ti násobný mistr ČR a držitel několika rekordů Vlasta Čiháček se svým týmem. Můžete se těšit na ukázku skoků, akrobacia na kolecha  překážkách a mnoho dalšího.

Fire show - společný večer zakončí známá skupina FIRESHOW JBC, která si připraví pro náš turnaj speciální vystoupení plné ohnivých a pyrotechnických efektů.

Centrum Babylon

AQUAPARK - zvýhodněné vstupné pro děti i dospělé od 16:00, resp. od 18:00 nebo 19:00, případně možno využít balíček

FUNPARK - NOVINKA - využijte hromadné vstupné přímo u pokladny (nad 10 osob) - 190,- Kč/osobu

IQPARK - využijte hromadné vstupné přímo u pokladny - 70,- Kč/osobu

LUNAPARK - využijte hromadné vstupné přímo u pokladny (nad 10 osob) - 100,- Kč/osobu 

IQLANDIA - využijte hromadné vstupné přímo u pokladny - 100,- Kč/osobu

Zvýhodněné balíčky - družstvo si musí tyto balíčky objednat dopředu svým jménem, vstupné platné v rámci jednoho dne! Více info ZDE.

Plavecký bazén

Bohaté vyžití pro děti i dospělé, 2 velké tobogány, tři bazény, vířivky, parní komora, venkovní průplav, skluzavky a mnoho dalšího... Více info ZDE

Zoologická zahrada

V rámci volného času můžete navštívit nejstarší zoologickou zahracu v Česku, která se může pochlubit bílými tygry, zlatými takiny a mnoha dalšími zvířaty. Více info ZDE.

DINOpark

V případě nepříznivého počasí můžete navštívit krytý pravěk s dinosaury a spoustou atrakcí pro děti. Více info ZDE.